Lipoliza laserowa

liposukcja-warszawa

 

Liposukcja SmartLipo, inaczej lipoliza laserowa

 

Liposukcja wydaje się rozpoznawalną metodą modelowania sylwetki ciała, polegającą na odsysaniu tłuszczu w celu uzyskania pożądanych rezultatów. Niwelowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej przynosi szybkie i zazwyczaj trwałe efekty, stąd liposukcja cieszy się sporą popularnością wśród osób zainteresowanych tematyką zabiegów plastycznych. Warto wspomnieć, że bezustannie pojawiają się coraz nowsze metody przeprowadzania podobnych zabiegów estetycznych, zmierzające do podniesienia ich skuteczności oraz bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Przykładem nowoczesnej metody liposukcji jest Smart Lipo. Poniżej przedstawiono krótką charakterystykę tej metody.

 

 

 

 

 

 

Na czym polega liposukcja Smart Lipo?

Działanie Smart Lipo koncentruje się wokół laserowego promieniowania na komórki tkanki tłuszczowej. Podobny zabieg można określić jako miejscowy, gdyż oddziaływanie laserem skupia się na wybranych partiach ciała, które mają zostać pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Efektywność liposukcji dokonywanej laserem Smart Lipo wynika z generowania zauważalnych i natychmiastowych zmian w wyglądzie skóry. Staje się ona napięta, odzyskując jędrność oraz gładkość. Co ważne, liposukcja Smart Lipo jest metodą mało inwazyjną oraz całkowicie bezpieczną dla pacjenta. Umożliwia pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w delikatny i precyzyjny sposób.

 

Zastosowanie Smart Lipo – dla kogo liposukcja laserem?

Osoby, zgłaszające chęć poddania się zabiegowi liposukcji cechują się zazwyczaj skumulowaniem tkanki tłuszczowej w określonych miejscach na ciele. Najczęściej jest to podbródek oraz szyja, jak również pośladki, uda oraz brzuch. Warto zaznaczyć, że liposukcja Smart Lipo stanowi skuteczną alternatywę wobec tradycyjnej liposukcji, która nie radzi sobie z pewnymi obszarami skórnymi.

 

Jak przebiega laserowa liposukcja Smart Lipo?

Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać zlecone badania oraz zaprzestać spożywania posiłków i napojów na sześć godzin przed planowaną operacją. Lekarz markuje wybrane partie ciała, z których ma zostać usunięta tkanka tłuszczowa, a następnie podaje znieczulenie. Zastosowanie lasera umożliwia precyzyjną penetrację wybranych obszarów ciała i zlikwidowanie tłuszczu, który nie musi być później odsysany. Skuteczność laserowej liposukcji polega na przekształceniu komórek tłuszczowych w oleistą ciecz, która zostaje w naturalny sposób wchłonięta oraz wydalona z organizmu.

 

Skuteczność metody Smart Lipo

Warto podkreślić, że zniszczone komórki tłuszczowe nie posiadają zdolności regeneracyjnych, stąd gwarancja trwałości efektów uzyskanych podczas zabiegu. Omówione zalety liposukcji Smart Lipo z pewnością plasują ja w rankingu najlepszych metod modelowania sylwetki i usuwania tłuszczu. SmartLipo poprawia jędrność skóry pomaga zwalczyć cellulit – uporczywy defekt kosmetyczny, z którym zmagają się nawet młode i szczupłe osoby. Energia lasera w widoczny sposób poprawia stan obwisłej i nierównej skóry, czyniąc ją bardziej gładką i jędrną.

 

ZABIEG lipolizy laserowej – SmartLipo
Pozwala pozbyć się tłuszczu szczególnie opornego na diety i ćwiczenia z miejsc takich jak:

  • twarz, szyja – możliwość modelowania kształtu twarzy, likwidacji drugiego podbródka, itp.
  • ramiona
  • brzuch
  • klatka piersiowa 
  • talia, biodra
  • plecy
  • pośladki
  • uda
  • kolana