Blog

Sześciopak na brzuchu w 3 godziny!

Sześciopak na wyciągnięcie ręki

Spędzasz długie godziny na siłowni, wykonujesz setki brzuszków, stosujesz coraz to nowsze diety, a upragniony sześciopak wciąż nie chce się pojawić? Zaczynasz powoli tracić nadzieję na wymarzoną sylwetkę? Niepotrzebnie! Z pomocą przychodzi Ci medycyna estetyczna i liposukcja ultradźwiękowa, która pozwala nie tylko na wyszczuplenie wybranych partii ciała, ale także na wyrzeźbienie mięśni.

 

vaser-lipoCzym jest liposukcja ultradźwiękowa?

Liposukcja to chirurgiczna metoda odsysania zbędnej tkanki tłuszczowej. Współczesna medycyna plastyczna zna wiele bezpiecznych i efektywnych metod liposukcji – jedną z najpopularniejszych jest zabieg z wykorzystaniem energii ultradźwięków, czyli Vaser Lipo.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę pacjenta specjalnie zaprojektowanej głowicy, która emituje ultradźwięki (czyli dźwięki o częstotliwości na tyle wysokiej, że ludzkie ucho nie jest w stanie ich wychwycić) o różnych stopniach natężenia. W ten sposób tkanka tłuszczowa odseparowana zostaje od innych tkanek, a chirurg może ją w łatwy sposób odessać.

 

Co wyróżnia metodę Vaser Lipo, to fakt, że tkanka tłuszczowa nie musi być odsysana równomiernie – lekarz przeprowadzający zabieg może w niej „rzeźbić” tak, by uzyskać kształty charakterystyczne dla wysportowanej, atletycznej sylwetki. Podczas zabiegu możliwe jest między innymi wymodelowanie i uwidocznienie mięśni brzucha, tak zwanego sześciopaku.

Rekonwalescencja po liposukcji ultradźwiękowej przebiega szybko i komfortowo. Pełne efekty zabiegu widoczne są już po około 3 miesiącach.

 

Dla kogo liposukcja ultradźwiękowa?

Warto podkreślić, że liposukcja ultradźwiękowa nie jest metodą na leczenie otyłości. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia (obejmującego prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczną) nie mogą osiągnąć wymarzonej sylwetki. Poza kilkoma poważnymi problemami zdrowotnymi (takimi jak cukrzyca, choroby serca czy układu krążenia), które eliminują kandydatów do liposukcji, nie ma większych przeciwskazań do zabiegu – jest on bezpieczny i nowoczesny. Więcej na temat zabiegu:  liposukcja VaserLipo

Komentarze

Brak komentarzy, skomentuj jako pierwszy!

Napisz komentarz